Yükleniyor...

Bizden Haberler

Bizden Haberler

2017 Emit Fuar'ında Mersin Belediyesi Stand Tasarımı ve Fuar Organizasyonunu Renkli Kalem Yaptı

Turizm Fuarlarının en önemlilerinden Emit'te Mersin Büyükşehir Belediyesinin organizasyonu, stant tasarım ve uygulaması Renkli Kalem tarafından gerçekleştirildi.

Renkli Kalem Medya Grubu, fuar organizasyonlarında da en iyi çözüm ortağı

Kurumsal kimlik oluşturma ve şehir markalaşması alanlarında yürüttüğü çalışmalarla göz dolduran Renkli Kalem Medya Grubu, fuar organizasyonlarında da adından söz ettiriyor.

İzmir Dergisi yedi yılı geride bıraktı!

Asırlar boyu pek çok medeniyete ev sahipliği yapan İzmir'in; köklü geçmişini, eşsiz coğrafyasını, zengin mimari dokusunu, farklı kültür, dil ve dinleri bir arada barındıran mozaik yapısını sayfalarına taşıyarak seçkin bir okuyucu kitlesine erişen İzmir Kültür ve Turizm Dergisi yedi yılı geride bıraktı.

Bir kez daha onurlandık

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, 9. Travel Turkey Turizm Fuar ve Kongresi ile 20. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Çukurova Kalkınma Ajansı için gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan dolayı

EMİTT fuarında ÇKA için hazırladığımız özel tasarımlı stant büyük ilgi gördü

İstanbul’da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) için hazırladığımız stant büyük beğeni topladı.

Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin 2. sayısı çıktı!

Mersin’in tarihi ve kültürel değerlerini yurtiçi ve yurtdışında layıkıyla tanıtmak amacıyla Mersin Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin 2. sayısı çıktı.

Travel Turkey İzmir için hazırladığımız stantlar büyük beğeni topladı

Çukurova Kalkınma Ajansı, Samsun Valiliği ile Venezuela Büyükelçiliği için hazırladığımız stantlar, Travel Turkey İzmir 2015’in en dikkat çekici stantları oldu...

Kültür ve inanç turizminde İzmir’in yeni merkezi

Yakın zamana kadar kültür turizminde adı Efes ve Bergama ile anılan İzmir’de bu değerlere yenileri ekleniyor. Uzun zamandır kazı çalışmalarının sürdüğü ve geçtiğimiz aylarda ören yeri olarak hizmete açılan Metropolis de bunlardan biri.

Dünyanın gözü Antalya’da

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya son dönemde ev sahipliği yaptığı organizasyonlarla dünya gündemine oturdu.

Marmaris’e hiç bu gözle baktınız mı?

Türkiye’nin cennet köşesi Muğla’nın tüm güzelliklerini sayfalarına taşıyan Muğla Kültür ve Turizm Dergisi, 11. sayısında yine birbirinden keyifli konu başlıklarıyla okurlarının karşısında.

Travel Turkey İzmir katılımcılarına dikkat çekici standlar hazırlıyoruz

Türkiye’nin bir çok iline hazırladığımız kültür ve turizm dergileri ile kurumsal kimlik ve şehir markalaşması alanlarında yürüttüğümüz çalışmalardaki başarımızı fuar organizasyonu alanına da taşıdık.

Yeryüzü Cenneti Mersin’e Bir Keşif Yolculuğu

Mersin Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin ilk sayısı çıktı!

Renkli Kalem Medya Grubu Mersin’de

Türkiye’nin bir çok iline hazırladığı kültür ve turizm dergileri ve marka şehir çalışmalarıyla, ülkemizin kültür ve turizm değerlerini yurtiçi ve yurtdışında tanıtan Renkli Kalem Medya Grubu, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya ve Adana’nın ardından Mersin’e de hizmet vermeye başladı.

Edirne’nin dünyaya açılan yeni yüzü

Tarihin her döneminde medeniyetlerin gözdesi olan, yüzyıllara meydan okuyan muhteşem eserleriyle göz kamaştıran, sadece Türkiye’nin değil Balkanların en büyük gümrük kapısı niteliği taşıyan Edirne, yeni yüzüyle dünyaya açılıyor.

Yeşil bir dünya umudu Antalya’dan yükseliyor

Ülkemizin ve dünyanın sayılı tatil merkezlerinden biri olan Antalya, bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Nisan-Ekim 2016 tarihlerinde Türkiye’nin ilk EXPO’suna ev sahipliği yapacak olan kent, tüm dünyanın dikkatini üzerine çekecek. “Çiçek ve Çocuk” temasıyla gerçekleşecek olan EXPO 2016 ile yeşil bir dünya umudu Antalya’dan yükselecek.

Cumalı ve Seferis’in izinde bir Urla yolculuğu

İzmir’in kültür ve turizm değerlerini yurt içi ve yurt dışında tanıtarak, kentin dünyaya açılan penceresi olan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi yine dopdolu bir sayıyla okuyucularıyla buluştu. Derginin 33. sayısı okuyucularını “Buğdaydan öğrendim şiiri” diyen Necati Cumalı ile Nobel ödüllü Yunanlı şair Yorgo Seferis’in izinde, buram buram Ege kokan Urla’da bir yolculuğa davet ediyor.

Renkli Kalem Edirne'de

Yurt içi ve yurt dışında ses getiren marka şehir ve kurumsal kimlik çalışmalarına imza atan Renkli Kalem Medya Grubu, son olarak Türkiye’nin batıya açılan kapısı Edirne için bir kurumsal kimlik çalışması hazırladı.

Antalya’nın Sualtı Kültür Mirası Gün Yüzüne Çıkıyor

Ülkemizin turizm başkenti Antalya’nın kültür ve turizm değerlerini yurt içi ve yurt dışında tanıtan Antalya Kültür ve Turizm Dergisi, bu sayısında okurlarını Akdeniz’in engin maviliklerinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Çeşme'yi Yaşadınız mı?

Yayın hayatında 5 yılı geride bırakan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi yeni sayısında, İzmir'in popüler tatil beldesi Çeşme'yi deniz-kum-güneş üçgenine hapsetmeden, tüm özellikleriyle tanıtıyor.

Karadeniz'in Tacında Bir Keşif Yolculuğuna Davetlisiniz

Trabzon'un tarihi ve kültürel değerleri yurt içi ve yurt dışında daha etkin bir şekilde tanıtılacak.

Antalya'nın Gizli Hazinesi Endemik Bitkilerini Bizimle Keşfedin!

Antalya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına hazırladığımız Antalya Kültür ve Turizm Dergimiz'in 28. Sayısı yine dopdolu içeriğiyle yayımlandı.

Cennetin Yeryüzündeki Suretine Yolculuğa Ne Dersiniz?

Muğla Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına hazıladığımız Muğla Kültür ve Turizm Dergimiz'in 9. Sayısı sizlerle buluşmaya hazır.

İzmir Kültür Ve Turizm Dergisi'nin 5. Yaşına Yakışır Sayı

İzmir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'nin 31. sayısı yayımlandı.

İzmir Kültür Ve Turızm Dergısı 5 Yaşında

İzmir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız İzmir Kültür ve Turizm Dergisi 5 yaşında!

Diyarbakır Hakkında Aradığınız Her Şey Bu Dergide

Diyarbakır Valiliği adına yayına hazırladığımız Diyarbakır Kültür ve Turizm Dergisi'nin 3'üncü sayısı çıktı.

İlgililere Karun Hazinesi'nin Öyküsü…

Öyküsü günümüzden 2 bin 600 yıl öncesine uzanan ve Lydia döneminin en görkemli eserleri arasında bulunan Karun Hazinesi'nin, günümüze toplu halde ulaşabilen büyük define gruplarından biri olduğunu biliyor muydunuz?

Antalya'ya Dvd'li Tanıtım

Antalya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Antalya Kültür ve Turizm Dergisi'nin en dikkat çeken konularını içeren fuar özel mini DVD'si, ITB Berlin ve MITT Moskova turizm fuarlarında Antalya'yı tanıttı.

Adana Kültür Ve Turizm Dergisi Çıktı

Adana Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Adana Kültür ve Turizm Dergisi'nin ilk sayısı çıktı.

Batman Valiliği’nin Yeni Yüzü

Şehir markalaşması alanında yürüttüğü çalışmalarla ilklere imza atan Renkli Kalem Medya Grubu, Balıkesir ve Erzurum’un ardından Batman iline de kurumsal kimlik çalışması hazırladı.

Diyarbakır Kültür Ve Turizm Dergisi'ne Muhteşem Gala

Diyarbakır Valiliği adına Renkli Kalem Medya Grubu tarafından hazırlanan Diyarbakır Kültür ve Turizm Dergisi muhteşem bir galayla tanıtıldı.

Erzurum Yeni Yüzüyle Dünyaya Açıldı

Erzurum Valiliği tarafından başlatılan markalaşma çalışmaları kapsamında Erzurum kurumsal kimliği oluşturuldu. Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak önderliğinde yürütülen projeyle kenti ulusal ve uluslararası arenada temsil edecek logo ve slogan çalışması tamamlandı.

Renkli Kalem Şehir Pazarlaması Alanında Kurumsal Kimlik Çalışmasıyla bir ilke imza attı

Türkiye’nin bir çok iline kültür ve turizm dergileri hazırlayan Renkli Kalem Medya Grubu, masaüstü yayıncılıktaki başarısını kurumsal kimlik ve şehir markalaşması alanına da taşıdı.

İdeal Kent'e Yeni Soluk

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nın yayın organı olan İdeal Kent Dergisi yeni bir soluk kazandı.

Vali Toprak'tan Renkli Kalem'e Plaket

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği'nin (ETİK), Selçuk Hitit Otel'de düzenlediği iftar yemeğinde, onur konuğu Vali Mustafa Toprak, turizme olan katkılarından dolayı Renkli Kalem Ajans Başkanı Özer Kestane'ye teşekkürlerini ileterek plaket takdim etti.

Vali Turhan, Standımıza Konuk Oldu

Masaüstü yayıncılığın yanı sıra "Şehirleri Markalaştırıyoruz" sloganıyla çeşitli illerin valilikleri adına markalaşma ve tanıtım projeleri de gerçekleştiren Ajansımızın Travel Turkey 2012'deki standı, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Balıkesir Vali Yardımcısı Selda Dural ve Balıkesir İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan tarafından ziyaret edildi.

Bakan Günay, Travel Turkey Fuarında Standımızı Ziyaret Etti

Ajansımızın Travel Turkey fuarındaki standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Vali Kıraç'tan Ajansımızı Ziyaret Etti

İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, İzmir eski Büyükşehir Belediye Başkanı Burhan Özfatura ve İzmir Bölge Adliyeleri Başsavcısı Celal Kocabaş Ajansımızı ziyaret etti.

Manisa'nın Kurumsal Kimliği İçin Beyin Fırtınası

Manisa Valisi Sayın Halil İbrahim Daşöz ve Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Erdinç Karaköse ajansımızı ziyaret ederek, kentin yurt içi ve yurt dışında etkin bir şekilde tanıtımı için yürüttüğümüz 'marka şehir' çalışmalarımızı inceledi.

Amasya Valisi Ajansımızı Ziyaret Etti

Amasya Valisi Sayın Abdil Celil Öz Merkezi İzmir'de bulunan Renkli Kalem Medya Grubunu ziyaret etti.

Vali Altıparmak Ajansımızı Ziyaret Etti

Muğla Valisi Sayın Dr. Ahmet Altıparmak, merkezi İzmir'de bulunan Renkli Kalem Medya Grubu'nu ziyaret ederek çalışmalarımızı yerinde inceleyip başarılar diledi.

İzmir Kültür Ve Turizm Dergisi 1. Yaşını Kutladı

İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'nin yayın hayatına başlamasının 1. yılı şerefine Tarihi Havagazı Fabrikası'nda kokteyl gerçekleştirildi.