Yükleniyor...

BİZDEN HABERLER

EMİTT fuarında ÇKA için hazırladığımız özel tasarımlı stant büyük ilgi gördü

İstanbul’da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) için hazırladığımız stant büyük beğeni topladı.

Doğu Akdeniz ve Avrasya bölgesinin en önemli turizm buluşmasını gerçekleştiren ve dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMİTT fuarında, ÇKA koordinasyonu ile Adana ve Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, bölgenin turizm profesyonelleri ve tur acentaları, hazırladığımız özel tasarımlı stantta bölgenin tanıtımını gerçekleştirdi. Stant tasarımı protokol üyeleri ve katılımcılardan tam not aldı.

Fuarın ilk gününden itibaren fuar katılımcıları ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterilen Çukurova standını; Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Adana Valisi Mustafa Büyük, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Muğla Valisi Amir Çiçek, Osmaniye Valisi Kerem Al, Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Ardahan Büyükşehir Belediye Başkanı Faruk Köksoy da ziyaret etti.

Diğer Haberler