Yükleniyor...

BİZDEN HABERLER

Çeşme'yi Yaşadınız mı?

Yayın hayatında 5 yılı geride bırakan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi yeni sayısında, İzmir'in popüler tatil beldesi Çeşme'yi deniz-kum-güneş üçgenine hapsetmeden, tüm özellikleriyle tanıtıyor.

Yerli ve yabancı turistlerin tatil tercihlerinde ilk sıralarda yer alan Çeşme'yi tarihinden kültürüne, mimari özelliklerinden zengin mutfağına kadar her yönüyle keşfetmek isteyenler derginin konuyla ilgili haberini kaçırmasın.

İzmir'in kültürel ve turistik değerlerini yurt içi ve yurt dışında layıkıyla tanıtmayı amaçlayan derginin 32. sayısı bunun yanı sıra dopdolu içeriğiyle dikkat çekiyor. Atatürk Müzesi, İnciraltı Deniz Müzesi, İzmir'de Ramazan gelenekleri, Tire?nin kutsal mekânları, unutulmuş bir izmir çiçeği Selluka, Çandarlı ve çevresi, karadutlu lor tatlısı derginin bu sayısında işlenen konular arasında yer alıyor. Prof. Dr. Şadan Gökovalı?nın kaleme aldığı Teos yazısı ile markalaşma uzmanı Muhterem İlgüner ile şehir markalaşması üzerine yapılmış röportaj da bu sayının önemli başlıklarından.

Dergimizi Online Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız.

Diğer Haberler