Yükleniyor...

BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Kültür Ve Turizm Dergisi'ne Muhteşem Gala

Diyarbakır Valiliği adına Renkli Kalem Medya Grubu tarafından hazırlanan Diyarbakır Kültür ve Turizm Dergisi muhteşem bir galayla tanıtıldı.

Liluz Otel'de düzenlenen galaya, Diyarbakır Valisi Sayın Mustafa Cahit Kıraç, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ayşegül Jale Saraç, Vali Yardımcısı Sayın Ahmet Dalkıran, Emniyet Müdürü Sayın Halis Böğürcü, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Tevfik Arıtürk, yapımcı firma Renkli Kalem Medya Grubu Ajans Başkanı Sayın Özer Kestane, turizm alanında faaliyet yürüten sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Derginin tanıtım galasında bir konuşma yapan Diyarbakır Valisi Sayın Mustafa Cahit Kıraç, başta Vali Yardımcısı Sayın Ahmet Dalkıran, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Tevfik Arıtürk ve Renkli Kalem Medya Grubu Ajans Başkanı Sayın Özer Kestane olmak üzere derginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Kültür Müdürü Sayın Tevfik Arıtürk de, kentin tarihi, doğal ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı Diyarbakır Kültür ve Turizm Dergisi'nin Diyarbakır'ın turizm potansiyelinin artırmasına katkı sağlayacağını söyledi.

Diğer Haberler