Yükleniyor...

BİZDEN HABERLER

İzmir Kültür Ve Turızm Dergısı 5 Yaşında

İzmir Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız İzmir Kültür ve Turizm Dergisi 5 yaşında!

İzmir'in kültür ve turizm değerlerinin yurt içi ve yurt dışında layıkıyla tanıtımı amacıyla iki ayda bir Türkçe-İngilizce olarak yayımlanan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'nin yayın hayatında 5. yılını doldurması dolayısıyla, Tarihi Havagazı Fabrikası'nda düzenlenen kokteyl geniş bir katılımla gerçekleşti.

İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın ev sahipliğinde gerçekleşen Vali Yardımcıları Celal Ulusoy, Cumhur Güven Taşbaşı, Hüseyin İşler, Hasan Hüseyin Can, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, İl Kültür ve Turizm müdürü Abdülaziz Ediz, ETİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, İzmir Kent Konseyi Başkanı Güman Kızıltan ve turizm sektörünün temsilcileri katıldı.

"Prestijli, kaliteli bir dergi"

Mustafa TOPRAK

Kokteylde bir konuşma yapan İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'nin 5 yıl içerisinde önemli bir mesafe kat ettiğini görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi.

İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'ni "prestijli, kaliteli bir dergi" olarak tanımlayan Vali Toprak, "İzmir Kültür ve Turizm Dergisinin İzmir'in zenginliklerine, turizmine, değerlerine ve bunların iç kamuoyunda ve yurt dışında tanıtılmasına önemli katkı sağladığını biliyorum. Bu manada dergiyi hazırlayan Renkli Kalem Medya Grubu'nun Ajans Başkanı Özer Kestane Bey'e, derginin danışma ve yayın kurulu üyelerine, dergiyi hazırlayan ekibe, katkı sağlayan herkese, her bir dinamiğimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz de "İzmir'in 30 ilçesinin tarihi, kültürel, doğal ve turistik değerlerinin ulusal ve uluslararası arenada layıkıyla tanıtımı amacıyla çıkarılan İzmir Kültür ve Turizm Dergisi 5 yıldır kesintisiz yayımlanarak 31. sayıya ulaşmıştır. Dergimiz elde ettiği başarıyla Türkiye'nin birçok iline de örnek olmuştur.

Kamunun manevi, İzmir iş dünyası, turizmciler, yerel yönetimler ve siz İzmirlilerin maddi destekleriyle bu günlere ulaşan İzmir Kültür ve Turizm Dergimizin, yayın hayatını bundan sonra da aynı başarıyla sürdüreceğine dair inancımız tamdır.

Dergimize görüşleri, yazıları ve ilanlarıyla destek olan, bugün bizi yalnız bırakmayarak organizasyonumuza katılım gösteren ve bize güç veren herkese teşekkür ve şükranlarımı sunarım" diye konuştu.

Konuşmaların ardından İzmir Kültür ve Turizm Dergisi'ne katkı sağlayan isimlere plaket takdim edildi.

Diğer Haberler