Yükleniyor...

NEWS FROM US

Renkli Kalem Medya Grubu, fuar organizasyonlarında da en iyi çözüm ortağı

Türkiye’nin en önemli turizm buluşmalarından biri sayılan Travel Turkey İzmir –Turizm Fuar ve Kongresi’nde, Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) için hazırladığımız özel tasarımlı stant yoğun ilgiyle karşılandı. Turizm profesyonellerini bir araya getiren ve bu yıl 10’uncusu düzenlenen fuar süresince, fuar’ın partner ili Mersin’in de içinde bulunduğu ÇKA standı ziyaretçi akınına uğradı. ÇKA koordinasyonu ile Adana ve Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, bölgenin turizm profesyonelleri ve tur acentaları, hazırladığımız stantta bölgenin tanıtımını gerçekleştirirken, fuar süresince sunulan ikramlar ziyaretçiler tarafından beğeniyle karşılandı.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, ÇKA Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, üst düzey bürokratlar, iş dünyası temsilcileri ve bölgenin turizm profesyonelleri de ÇKA standını ziyaret edenler arasındaydı.

Fuar süresince standı ziyaret eden konuklara, kentin tarihi ve doğal güzellikleriyle ilgili bilgiler verilirken, yöresel içecek ve yiyecekler de ikram edildi. ÇKA standının tasarımı ve catering hizmeti, protokol üyeleri ve katılımcılardan tam not aldı.

Other News