Yükleniyor...

Renkli Kalem Medya Grubu Türkiye’de bir ilke imza attı

balikesir kurumsal kimlik

NEWS FROM US

Renkli Kalem Şehir Pazarlaması Alanında Kurumsal Kimlik Çalışmasıyla bir ilke imza attı

Türkiye’nin 13 iline kültür ve turizm dergileri hazırlayan Renkli Kalem Medya Grubu, masaüstü yayıncılıktaki başarısını kurumsal kimlik ve şehir markalaşması alanına da taşıdı.

Balıkesir Valiliği adına yürüttüğümüz kurumsal kimlik çalışmasıyla Türkiye’ye örnek olan bir proje hayata geçirildi. Projeyle Balıkesir,  Mısır, İspanya, Romanya gibi kurumsal kimlik çalışmaları büyük beğeni toplayan şehir ve ülkelerle yarışabilecek nitelikte bir kurumsal kimliğe kavuştu.

Kolaj mantığıyla hazırlanan logo çalışması Balıkesir ile ilgili farklı değerleri bir arada yansıtıyor. Deniz, kum, güneş, zeytin ve zeytinyağı figürlerinden yola çıkılarak oluşturulan logoyu, kentin ziyaretçilerine sunduğu imkanları, doğal ve tarihi güzellikleri en yalın haliyle anlatan “Kendini bulduğun şehir” sloganı tamamlıyor.

Türkiye çapında ses getiren ve büyük beğeni toplayan kurumsal kimlik çalışması çerçevesinde, antetli, kartvizit, zarf, dosya, ilçe tanıtım föy çalışmaları ve broşürleri, promosyon ürünleri, turizm haritası, fuar standı, billboard gibi uygulamalar da hayata geçirildi. 

Other News