Yükleniyor...

NEWS FROM US

Marmaris’e hiç bu gözle baktınız mı?

Türkiye’nin cennet köşesi Muğla’nın tüm güzelliklerini sayfalarına taşıyan Muğla Kültür ve Turizm Dergisi, 11. sayısında yine birbirinden keyifli konu başlıklarıyla okurlarının karşısında.

Derginin bu sayısında, Ege ve Akdeniz’in birbirine kavuştuğu noktada, muhteşem doğası ve zengin tarihi  ile önemli bir turizm merkezi olan Marmaris’i yeniden keşfedecek, oradan Bafa Gölü’nün kıyısında, Latmos Dağları’nın eteklerinde bulunan, geçmişin ışığında bir antik kente, “Herakleia”ya doğru yola çıkacaksınız.

Eşsiz görünümdeki şelaleleri, mağaraları, zengin faunası ve yaban hayatıyla gizli bir doğa cenneti olan “Geyik Kanyonu”, Milas’ta Orta Avrupa mimarisinin izlerini taşıyan “Macar Evleri” , Muğla Müzesi’ndeki “Gladyatörler Salonu” ve daha birçok konu yine derginin bu sayısında ele alınan konular arasında.

Muğla Kültür ve Turizm Dergisi’nin bu sayısında ayrıca, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar’dan, turizm sektörüne ilişkin yeni stratejiler dinleyecek, turizm sektörünün ülkemizdeki geleceğine ilişkin yeni bakış açıları kazanacaksınız.

Kısacası, Muğla Kültür ve Turizm Dergisi bu sayısında da yine dopdolu…

Other News