Yükleniyor...

NEWS FROM US

Travel Turkey İzmir için hazırladığımız stantlar büyük beğeni topladı

Çukurova Kalkınma Ajansı, Samsun Valiliği ile Venezuela Büyükelçiliği için hazırladığımız stantlar, Travel Turkey İzmir 2015’in en dikkat çekici stantları oldu...

10. Travel Turkey İzmir –Turizm Fuar ve Kongresi’nin katılımcılarından Çukurova Kalkınma Ajansı, Samsun Valiliği ve Venezuela Büyükelçiliği için hazırladığımız stant tasarımları, fuar katılımcıları ve ziyaretçilerinin beğenisini topladı.

Turizm dünyasını buluşturan fuarın bu yılki partner ili olan Adana’nın, Çukurova Kalkınma Ajansı çatısı altında hazırlanan standı protokol üyeleri, sektör temsilcileri ve fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Fuarın ilk günü Adana standında düzenlediğimiz kokteyle Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Adana Valisi Mustafa Büyük, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, turizmciler ve basın mensupları katıldı. Stant tasarımı ve kokteyl organizasyonu protokol üyeleri ve katılımcılardan tam not aldı.

Samsun Valiliği için, Atatürk’ün Samsun’a çıktığı Bandırma Vapuru’nun maketi şeklinde tasarladığımız stant da çok beğenildi. Fuar süresince beş yüzü aşkın kişi Samsun standının önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Stantta ikram edilen yöresel lezzetlerden nokul ve Çarşamba kıvratması da yoğun ilgi gördü.

Fuar için hazırladığımız bir diğer stant da Venezuela Büyükelçiliği’nin standıydı. Ülkenin özelliklerini çok iyi yansıtan stant, Büyükelçilik yetkilileri ve turizmcilerden övgü aldı.

Other News