Yükleniyor...

NEWS FROM US

NEWS FROM US

2017 Emit Fuar'ında Mersin Belediyesi Stand Tasarımı ve Fuar Organizasyonunu Renkli Kalem Yaptı

Turizm Fuarlarının en önemlilerinden Emit'te Mersin Büyükşehir Belediyesinin organizasyonu, stant tasarım ve uygulaması Renkli Kalem tarafından gerçekleştirildi.

Renkli Kalem Medya Grubu, fuar organizasyonlarında da en iyi çözüm ortağı

Kurumsal kimlik oluşturma ve şehir markalaşması alanlarında yürüttüğü çalışmalarla göz dolduran Renkli Kalem Medya Grubu, fuar organizasyonlarında da adından söz ettiriyor.

İzmir Dergisi yedi yılı geride bıraktı!

Asırlar boyu pek çok medeniyete ev sahipliği yapan İzmir'in; köklü geçmişini, eşsiz coğrafyasını, zengin mimari dokusunu, farklı kültür, dil ve dinleri bir arada barındıran mozaik yapısını sayfalarına taşıyarak seçkin bir okuyucu kitlesine erişen İzmir Kültür ve Turizm Dergisi yedi yılı geride bıraktı.

Bir kez daha onurlandık

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, 9. Travel Turkey Turizm Fuar ve Kongresi ile 20. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Çukurova Kalkınma Ajansı için gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan dolayı

EMİTT fuarında ÇKA için hazırladığımız özel tasarımlı stant büyük ilgi gördü

İstanbul’da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT), Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) için hazırladığımız stant büyük beğeni topladı.

Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin 2. sayısı çıktı!

Mersin’in tarihi ve kültürel değerlerini yurtiçi ve yurtdışında layıkıyla tanıtmak amacıyla Mersin Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin 2. sayısı çıktı.

Travel Turkey İzmir için hazırladığımız stantlar büyük beğeni topladı

Çukurova Kalkınma Ajansı, Samsun Valiliği ile Venezuela Büyükelçiliği için hazırladığımız stantlar, Travel Turkey İzmir 2015’in en dikkat çekici stantları oldu...

Kültür ve inanç turizminde İzmir’in yeni merkezi

Yakın zamana kadar kültür turizminde adı Efes ve Bergama ile anılan İzmir’de bu değerlere yenileri ekleniyor. Uzun zamandır kazı çalışmalarının sürdüğü ve geçtiğimiz aylarda ören yeri olarak hizmete açılan Metropolis de bunlardan biri.

Dünyanın gözü Antalya’da

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya son dönemde ev sahipliği yaptığı organizasyonlarla dünya gündemine oturdu.

Marmaris’e hiç bu gözle baktınız mı?

Türkiye’nin cennet köşesi Muğla’nın tüm güzelliklerini sayfalarına taşıyan Muğla Kültür ve Turizm Dergisi, 11. sayısında yine birbirinden keyifli konu başlıklarıyla okurlarının karşısında.

Travel Turkey İzmir katılımcılarına dikkat çekici standlar hazırlıyoruz

Türkiye’nin bir çok iline hazırladığımız kültür ve turizm dergileri ile kurumsal kimlik ve şehir markalaşması alanlarında yürüttüğümüz çalışmalardaki başarımızı fuar organizasyonu alanına da taşıdık.

Yeryüzü Cenneti Mersin’e Bir Keşif Yolculuğu

Mersin Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına yayına hazırladığımız Mersin Kültür ve Turizm Dergisi’nin ilk sayısı çıktı!

Renkli Kalem Medya Grubu Mersin’de

Türkiye’nin bir çok iline hazırladığı kültür ve turizm dergileri ve marka şehir çalışmalarıyla, ülkemizin kültür ve turizm değerlerini yurtiçi ve yurtdışında tanıtan Renkli Kalem Medya Grubu, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya ve Adana’nın ardından Mersin’e de hizmet vermeye başladı.

Edirne’nin dünyaya açılan yeni yüzü

Tarihin her döneminde medeniyetlerin gözdesi olan, yüzyıllara meydan okuyan muhteşem eserleriyle göz kamaştıran, sadece Türkiye’nin değil Balkanların en büyük gümrük kapısı niteliği taşıyan Edirne, yeni yüzüyle dünyaya açılıyor.

Yeşil bir dünya umudu Antalya’dan yükseliyor

Ülkemizin ve dünyanın sayılı tatil merkezlerinden biri olan Antalya, bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Nisan-Ekim 2016 tarihlerinde Türkiye’nin ilk EXPO’suna ev sahipliği yapacak olan kent, tüm dünyanın dikkatini üzerine çekecek. “Çiçek ve Çocuk” temasıyla gerçekleşecek olan EXPO 2016 ile yeşil bir dünya umudu Antalya’dan yükselecek.

Visiting Urla on the trail of Cumalı ve Seferis

İzmir Culture and Tourism Magazine, which is the city’s window to the world, continues to advertise İzmir’s cultural and touristic assets in this new issue. The 33rd issue of the magazine invites readers to Urla, the hometown of Turkish poet Necati Cumalı and Nobel winner Greek poet Yorgo Seferis.

Edirne de Renkli Kalem Medya Grubu’nu Seçti

Yurt içi ve yurt dışında ses getiren marka şehir ve kurumsal kimlik çalışmalarına imza atan Renkli Kalem Medya Grubu, son olarak Türkiye’nin batıya açılan kapısı Edirne için bir kurumsal kimlik çalışması hazırladı.

Antalya’s Underwater Cultural Heritage is being unearthed

Antalya Culture and Tourism Magazine, which advertises Antalya’s cultural and touristic assets to Turkey and the world, takes its readers on a journey to the vast blues of the Mediterranean in this issue.

Have You Lived Çeşme?

The new issue of the İzmir Culture and Tourism Magazine which recently celebrated its 5th anniversary advertises Çeşme, İzmir’s popular resort town, with all its assets.

You Are Invited To A Journey Of Exploration İn The Crown Of The Black Sea!

The historical and cultural assets of Trabzon will be presented more effectively, locally and internationally.

Explore The Hidden Gems Of Antalya With Us: Endemic Plants

The 28th issue of our Antalya Culture and Tourism Magazine, which we publish in the name of Antalya Governerate Culture and Tourism Directorate, has been published with a substantial content.

How About A Journey To Paradise On Earth?

The 9th issue of our Muğla Culture and Tourism Magazine, which we prepare on behalf of Muğla Governarete Culture and Tourism Directorate, is ready to meet you.

An issue fitting for the 5th anniversary of Izmir Culture and Tourism Magazine

The 31st issue of our İzmir Culture and Tourism Magazine, which we prepare on behalf of İzmir Governarete Culture and Tourism Directorate, has been published.

İzmir Culture and Tourism Magazine is 5 years old

Izmir Culture and Tourism Magazine, which we publish on behalf of İzmir Governorate Culture and Tourism Directorate, is 5 years old!

All That You Are Looking For About Diyarbakır Is In This Magazine

The 3rd issue of Diyarbakır Culture and Tourism Magazine, which we prepare on behalf of Diyarbakır Governarete Culture and Tourism Directorate, has been published.

Karun Treasure's Story For Your Interest

Did you know that the Karun Treasure, which dates back to 2600 years ago, and is one of the most glamorous artifacts of the Lydia period, is one of the largest treasure groups that reached today in full?

DVD-supported Promotion of ANTALYA

The mini DVD, prepared particularly for exhibitions, commissioned by Antalya Governorship Culture and Tourism Directorate, presented Antalya in ITB Berlin and MITT Moscow exhibitions, includes the most striking topics of Antalya Culture and Tourism Magazine.

Adana Culture Magazine is out now

The first issue of the Adana Culture and Tourism Magazine, which we have prepared on behalf of the Governorship of Adana, is out.

Batman Valiliği’nin Yeni Yüzü

Şehir markalaşması alanında yürüttüğü çalışmalarla ilklere imza atan Renkli Kalem Medya Grubu, Balıkesir ve Erzurum’un ardından Batman iline de kurumsal kimlik çalışması hazırladı.

A Magnificent Gala For The Diyarbakır Culture And Tourism Magazine

The Diyarbakır Culture and Tourism Magazine prepared by the Renkli Kalem Media Group was introduced at t magnificent gala dinner.

Erzurum Opens Up To The World With Its New Face

The corporate identity of Erzurum was created in context with the branding efforts carried out by the Governorship of Erzurum.

Renkli Kalem Şehir Pazarlaması Alanında Kurumsal Kimlik Çalışmasıyla bir ilke imza attı

Türkiye’nin 13 iline kültür ve turizm dergileri hazırlayan Renkli Kalem Medya Grubu, masaüstü yayıncılıktaki başarısını kurumsal kimlik ve şehir markalaşması alanına da taşıdı.

A Breath Of Fresh Air For Ideal Kent

Ideal City Magazine, the official publication of the Manisa Chamber of Commerce and Industry was renewed.

A Plaque From Governor Toprak To Renkli Kalem

During the dinner hosted by the Aegean Touristic Facilities and Accommodations Association, the guest of honor Governor Mustafa Toprak presented Renkli Kalem President Özer Kestane with a plaque thanking him for his contributions to tourism.

Governor Turhan Visited Our Stand

Our agency, which carries out branding and advertising projects with the slogan "We are Branding Our Cities" besides publications, set up a stand at Travel Turkey 2012 which was visited by the Governor of Balıkesir Ahmet Turhan, Deputy Governor of Balıkesir Vali Selda Dural and Balıkesir City Culture and Tourism Director Prof. Dr. Abdullah Soykan. Governor Turhan received information from the President ofRenkli Kalem Media Group Özer Kestane regarding the stand of Balıkesir that was created by the group.

Minister Günay Visited Our Stand At Travel Turkey

The stand of our agency at Travel Turkey tourism fair attracted a lot of attention.

Governor Kıraç Thanks Our Agency

The Governor of Izmir Mustafa Cahit Kıraç, former İzmir Chief Magistrate Burhan Özfatura and DA Celal Kocabaş visited our agency.

Brainstorming For The Corporate Identity Of Manisa

The Governor of Manisa Halil İbrahim Daşöz and Manisa City Culture and Tourism Director Erdinç Karaköse visited our agency and inspected our brand city works we are carrying out locally and internationally.

The Governor Of Amasya Valisi Abdil Celil Öz Visited Our Agency

The Governor of Amasya Abdil Celil Öz and the Amasya City Culture and Tourism Director Ahmet Kaya visited our agency.

Governor Altıparmak Visited Our Agency

The Governor of Antalya Dr. Ahmet Altıparmak visited our agency and met with President Özer Kestane.

The İzmir Culture And Tourism Magazine Celebrated Its 1st Birthday

A cocktail was organized at the historical Gas Factory to celebrate the 1st birthday of the İzmir Culture and Tourism Magazine.